Witamy w sklepie PROCLASSE.PL!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

 

Zapraszamy Państwa do naszego salonu sprzedaży znajdującego się w Bytomiu przy ulicy Kędzierzyńskiej 17.
W salonie każdy z Państwa znajdzie odpowiedni sprzęt dla siebie. Komputery podzielone są na kategorie tematyczne.

STREFA BUSINESS

Laptopy w strefie "BUSINESS" przeznaczone są dla osób ceniących sobie styl, solidne wykonanie jak również nieprzeciętne paramtery. Jeśli chcesz się się wyróżniać spośród tłumu, to ten dział jest przeznaczony specjalnie dla Ciebie. Ponadto każdego laptopa w pełnej swobodzie można uruchomić i przetestować pod kątem Państwa potrzeb.

STREFA GAMING

W strefie "GAMING" znajdują się bardzo wydajne laptopy dla wymagających graczy, jak również dla osób korzystających z zaawansowanych programów graficznych. Ponadto każdą sztukę urządzenia, mogą Państwo sprawdzić oraz porównać z innymi modelami laptopów dostępnych w naszym salonie.

STREFA ULTRABOOKS

Strefa "ULTRABOOKS", czyli laptopy niezwykle lekkie oraz mobilne. Polecane zwłaszcza dla osób dużo podróżujących. Ultrabooki świetnie sprawdzą się na uczelni, w biznesie oraz codziennym użytkowaniu. Nasz szeroka gama ultrabooków Lenovo, sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów.